O NAS

Diament Studio liczy 8 pracowników z dużym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie jubilerskiej. Są to osoby, które są w stanie doradzić i zaproponować klientowi produkt, który go usatysfakcjonuje. Tworzą oni przyjazną i rodzinną atmosferę w naszych sklepach.

O NAS

W 1975 roku założyciel firmy Diament Studio Romuald Krieger postanowił, że rozpocznie swoją przygodę z kamieniami jubilerskimi. Założył jedną
z pierwszych szlifierni w Polsce (we Wrocławiu). Wraz z pracownikami zaczął sprowadzać surowce z różnych zakątków Polski i świata. Na samym początku istnienia szlifierni obróbka surowców była wykonywana na specjalistycznych maszynach w piwnicy. Wraz z rozwojem firmy liczba pracowników i sprzętów powiększała się. Do dzisiaj klienci, którzy odwiedzają nasze sklepy, miło wspominają sięgające 45 lat wstecz początki firmy Diament Studio.

Z biegiem czasu firma oparła swoją działalność na sprzedaży hurtowej. Nawiązała współpracę z jedną z największych międzynarodowych firm kamieni jubilerskich – Swarovski i stała się jego przedstawicielem.
W kolejnych latach hurtownia zaczęła się rozrastać i przy każdym Urzędzie Probierczym działała filia firmy Diament Studio, dzięki czemu klienci posiadali do niej łatwy dostęp.

Wraz z rozwojem firm kurierskich zlikwidowaliśmy większość filii oraz rozpoczęliśmy sprzedaż na odległość. Dajemy gwarancję, że zamówienia które są składane do godziny 12stej wysyłamy w tym samym dniu. Obecnie posiadamy dwa sklepy stacjonarne w Warszawie i Gdańsku. Główna siedziba hurtowni znajduje się we Wrocławiu. Zajmujemy się hurtową sprzedażą kamieni jubilerskich (syntetycznych i naturalnych), szklanych imitacji kamieni do przyklejania i przyszywania, chemii, narzędzi, półfabrykatów i opakowań. Jesteśmy przedstawicielami firm Preciosa oraz Dalloz Industry Lapidaire, które zajmują się produkcją rozmaitych produktów jubilerskich.

W głównej siedzibie hurtowni Diament Studio od wielu lat można spotkać tych samych pracowników oraz córki właściciela. W firmie dbamy
o przyjazną i rodzinną atmosferę. Pracownicy, w których jest największa siła naszej firmy, posiadają bogate doświadczenie dotyczące kamieni oraz sprzedaży. Dzięki tak wykwalifikowanemu zespołowi nasi klienci są zawsze obsługiwani na najwyższym poziomie.  Posiadamy szeroki asortyment towarów, który nieustannie staramy się poszerzać tak, aby w ofercie posiadać produkty tradycyjne i nowoczesne. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie znaleźć produkty, które są im potrzebne do wykonania prac. Zapraszamy do naszych sklepów lub kontaktu mailowego.

Galeria